PARK WAY - NAWIERZCHNIE MINERALNO ŻYWICZNE

Innowacyjna nawierzchnia

Nasz produkt to innowacja systemach nawierzchniowych. Jest to połączenie natularlnego mineralnego kruszywa z odrobiną żywicy epoksydowej. 
Żywica spaja na stałe kruszywo i uzyskuje wysoką wytrzymałość.
Idealnie nadaje się na parkowe alejki, podjazdy, drogi rowerowe, place zabaw czy nawet parkingi. Zastosowanie znajdzie również na Twojej prywatnej posesji w ogrodzie czy na podjeździe do garażu. Jest odporna na warunki atmosferyczne oraz na sól drogową. Może zostać wykorzystana również jako fuga między kostkami. Jako kruszywo można wykorzystać bazalt, kwarc czy granit co daje piękne i bogate efekty wizualne. 

ikona 1

Nawierzchnia bez przerostu trawy oraz chwastów.

ikona 2

Nawierzchnia hydroprzepuszczlna. Zapobiega kałużom, nie gromadzi wody.

Ekologiczne rozwiązanie

Dzięki drobnym porom pomiędzy kruszywem, nawierzchnia jest rozwiązaniem całkowicie przepuszczającym wodę. Jednocześnie pory są na tyle małe, że nie pozwalają na wyrastanie trawy czy chwastów oraz zasiedlenie insektów. Dzięki jej zastosowaniu nie tylko zadbasz
o środowisko, unikając stosowania chwastobójczej chemii ale i zaoszczędzisz czas pracy przy pielęgnacji terenów zielonych, przy których zastosowano nawierzchnię. Efekt pełnego koloru oraz czystej
nawierzchni, pozostaje wyraźny przez wiele lat. Trudno wyobrazić sobie lepsze i bardziej efektywne rozwiązanie. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to najlepsze rozwiązanie na rynku.