BASIC FITNESS

Pylon
Pylon
Słup
Słup

Siłownie zewnętrzne „Basic fitness” to zestawy urządzeń do ćwiczeń służące do treningu na świeżym powietrzu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych oraz unikalnych technologii produkcji nasze siłownie są w pełni przystosowane do montażu pod gołym niebem. Najwyższej klasy materiały gwarantują wieloletnią trwałość i są przystosowane do polskich warunków atmosferycznych przez cały rok.

Produkty są przystosowane dla osób w różnym wieku. Na urządzeniach mogą ćwiczyć dzieci jak i osoby starsze. Całe obciążenie jest zawsze adekwatne do siły użytkownika gdyż opiera się jedynie o jego własną masę. Dzięki temu osoba korzystająca z siłowni może mieć pewność, że jego siła fizyczna sprosta treningowi na każdym z urządzeń.

Siłownie zewnętrzne to doskonała alternatywa dla krytych siłowni i klubów fitness za dostęp do których trzeba zapłacić. Jak pokazują najnowsze trendy, ludzie dbający o swoje zdrowie i kondycję fizyczną coraz częściej wybierają tę formę ćwiczeń.

Jednym z naszych priorytetów jest dostarczanie produktów bezpiecznych  w użytkowaniu. Stawiamy na najwyższej jakości materiały i solidny proces produkcyjny. Wszystkie urządzenia z linii „Basic fitness” posiadają zgodność z normą PN-EN 16630:2005 . To właśnie dzięki temu możemy dać gwarancję bezpieczeństwa całości produktu. 

Maszyny dzielą się na dwa rodzaje urządzeń. Pierwsze z nich są przystosowane do montażu na słupie lub pylonie co daje możliwość zamocowania dwóch urządzeń w jednym miejscu.  Druga opcja to urządzenia wolnostojące, utwierdzone na nodze mocowanej bezpośrednio do gruntu. Opcja maszyn na nodze nie wymaga konieczności instalacji pośredniego słupa lub pylonu. 

Zapraszamy do zapoznania się z kartami technicznymi naszych produktów, gdzie znajdziecie państwo pełną charakterystykę urządzenia. Zawarliśmy tam szczegółowe parametry, wymiary, strefy bezpieczeństwa, sposoby montażu, ćwiczone partie mięśni oraz sposób wykonywania ćwiczeń. 

Urządzenia mocowane do słupa / pylonu

Prasa ręczna
krzesło do wyciskania

Koło Tai Chi
pionowe duże

Koło Tai Chi
ukośne małe

Poręcz
równoległa

Drążek
do podciągania

Motyl
prosty lub odwrócony

Urządzenia wolnostojące na nodze

Ławka prosta podwójna
na nodze

Orbitrek
na nodze

Poręcz równoległa podwójna
na nodze

Jeździec
na nodze

Wioślarz
na nodze

Wahadło podwójne
na nodze

Narciarz
na nodze